Джоан Роулінг безкоштовно опублікує казку в мережі

Дж. К. Роулінг безкоштовно опублікує в інтернеті казку із назвою «Ікабог», історію про правду та зловживання владою, щоб діти могли її читати в режимі карантинних обмежень.

«Понад 10 років тому я написала автономну казку “Ікабог”,  — сказала Роулінг. — Донедавна єдиними, хто чув цю історію, були двоє моїх молодших дітей».

Авторка «Гаррі Поттера» повідомила, що перші розділи рукопису, до того ж писаного від руки, вона кілька років зберігалися на горищі. «Ікабог» було написано паралельно із «Гаррі Поттером»: авторка планувала допрацювати й видати казку після поттеріани, але коли завершила оповідь про Гаррі Поттера, то зрозуміла, що хоче взяти переву в написанні книжок для дітей.

Проте нині письменниця вирішила безкоштовно опублікувати «Ікабог» в інтернеті, щоб діти, які перебувають на карантині, або й ті, хто повернувся до школи, у цей складний час могли вільно її прочитати чи послухати.

Щотижня письменниця обіцяє публікувати новий розділ (або 2, або 3): від 26 травня й до 10 липня. Реєстрації для отримання доступу не потрібно. Казку можна буде прочитати безкоштовно онлайн на новому сайті, який планують ось-ось запустити.

Друком книжка вийде в листопаді 2020 року.

Джерело: Сайт Дж. Роулінг

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики