Наш формат 3.0 — скандал зі звільненням топ-менеджерів

Із видавницва “Наш формат” звільнилися всі працівники топ-менеджменту: головна редакторка, директорка, маркетингова директорка, арт-директорка, завідувачка редакції, ссммниця.

Про це 26 травня на своїй сторінці у Facebook повідомила головна редакторка видавництва Ольга Дубчак. Зокрема вона написала й про причини: “Ідеться про приниження, образи і знецінення. Раптом виявилося, що команда — непрофесійний літературний гурток, ні на що не здатний і некомпетентний. Що головна редакторка — слабоумна печерна ксенофобка, хоча ще в січні була “найкращим головредом за всі часи НФ”. Що власникові не можна говорити “я не згодний / я не підтримую вашу думку”, бо за це ти ризикуєш наразитися на гноблення. Що індики, що мікроорганізми і все таке, що ви самі вже прочитали. Дехто з вас мав нагоду читати листа, якого було написано про мене, ви розумієте, про що йдеться”.

Друзі, тут уже таке несеться, що, в принципі, можна вже нічого й не писати. Але написати все ж варто.Отже, я іду з…

Posted by Olga Dubchak on Tuesday, 26 May 2020

 

Ідеться про пост власника видавництва Владислава Кириченка, який він починає словами “Алегоричний пост про корпоративну культуру та стосунки в деяких соціально-орієнтованих компаніях”.

Алегоричний пост про корпоративну культуру та стосунки в деяких соціально-орієнтованих компаніях:Наші індики непогано харчуються та сумлінно прибавляють у вазі.Вони щиро переконані, що ферма і Сергій, що їх годує – існують виключно для задовільнення їхніх фізіологічних потреб. Вони не в курсі наших планів, які збігаються з їхніми рівно до тієї пори, доки криві витрат на відгодівлю не перетнутися з генетично обумовленою кривою середньодобового приросту ваги. Десь в вересні наші життєві шляхи розійдуться. Наївні птахи не в змозі осягнути масштабу нашої підступності та щиро вважають, що місія Сергія та сенс його активності на фермі – вчасно наповнювати годівниці комбікормом.Про мене – я взагалі мовчу, вони не в курсі що таке бізнес-ідеї та інвестиції, тому вважають мене прикрим персонажем, що під час своїх наїздів на ферму відволікає Сергія від його місійної роботи на задовільнення пташиних потреб.Вони щиро нервуються та гніваються, якщо він збивається з графіком годівлі навіть на 5 хвилин.Це ж наша ферма, ми тут сумлінно набираємо вагу та продукуємо органічні добрива, хіба ні?Шановні пташенята, при всій повазі, не ви збудували цю ферму, не Ви оплатили комфортне перебування в її стінах та можливість особистісного щоденного зростання.То ж будьте чемними, наразі є попит і на чотирьохкілограмових індиків, до осіні можна не дожити:)

Posted by Кириченко Владислав on Wednesday, 20 May 2020

 

Однією з тем, що спровокувала конфлікт у видавницві, стало видання книжки російської письменниці й професорки біології Анчі Баранової “Коронавірус. Інструкція з виживання”, що раніше виходила в російському видавництві АСТ, яке нині перебуває під українськими санкціями.

Владислав Кириченко прокоментував масштабні звільнення перезавантаженням видавництва: “Наш Формат 3.0 – це суттєво більше, ніж видавництво, і у нас дуже амбітні плани”, а також провів паралель свого видавничого бізнесу з історією розвитку компанії “Старбакс”.

 

Старбакс по-українськи.Коли 15 років тому я створював Наш Формат, в мене була чітка візія майбутнього бренду та…

Posted by Наш Формат on Wednesday, 27 May 2020

 

Раніше з видавництва “Наш формат” пішов партнер Кириченка Антон Мартинов.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики