Оголошення результатів літературного конкурсу видавництва «Смолоскип»

Оголошення результатів літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» відбудеться 15 липня о 19:00 онлайн. Для того, щоб переглянути трансляцію, потрібно долучитися до сторінки Спільнота Смолоскипа у Facebook.

Видавництво «Смолоскип» проводить конкурс для українських літераторів від 1993 року. У журі конкурсу – Наталка Білоцерківець, Мирослав Лаюк і Ростислав Семків. Цього року на конкурс надійшло 126 творів.

Згідно з умовами, вік учасників: від 18 до 35 (поезія) та 40 (проза)років. На конкурс приймають  написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. Більше про умови участі – на сайті «Смолоскипа». У різні роки лауреатами «Смолоскипа» ставали Сергій Жадан, Світлана Пиркало, Андрій Кокотюха, Катерина Калитко.

Заснував конкурс, як і видавництво, літературознавець, видавець і меценат Осип Зінкевич. Видавництво тривалий час працювало у США, а на початку 1990-х разом перебралося в Україну. Нині директором «Смолоскипа» є літературознавець Ростислав Семків.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики