Друзі!

Фото Івана Любиш-Кірдея

У серпні ЛітАкцент, як і щороку, традиційно йде у відпустку.

Наш рік був нелегким, але водночас щедрим на якісні статті — і це перекриває всі труднощі. Ми продовжили улюблену рубрику КультКритики, де кілька авторів сайту за домовленістю діляться прочитаними за останній місяць книжками, а також славнозвісні 20-ті LIVE з Яриною Цимбал.  Започаткували авторську рубрику Володимира Діброви Шевченко для сучасного читача й почали публікувати уривки найцікавіших книжкових новинок. Почали розмову про книжкові ринки світу в умовах пандемії, а в базових поточних статтях літкритики (рецензіях та інтерв’ю) зосередились на творчості українських письменників. У такому самому ключі працюватимемо й надалі, додавши ще кілька цікавих проектів, які плануємо на осінь.

Тому попереду багато роботи  й іще більше викликів. Літературний простір ущільнюється — і найближчим часом легкості очікувати не доводиться. Проте нелегко не означає погано, іноді це означає цікавіше й вартісніше.

А для доброї роботи потрібен не менш хороший відпочинок. Тому поки є змога — ловімо теплі дні, читаймо улюблені книжки, бавмося зі своїми й чужими дітьми (і зокрема тими, що в кожному з нас), катаймося на велосипедах, гойдаймося на гойдалках, підкорюймо вершини Карпат, пірнаймо в Чорне та Азовське моря і не забуваймо носити маски. Відпочиваймо.

Бо з осені на нас чекає багато якісних і посутніх розмов про книжки.  Почуємось ;)

Ваш ЛітАкцент

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики