На Одеському кінофестивалі відзначили книжки Гаськи Шиян і Тамари Горіхи Зерні

Фото з фейсбука

Film Industry Office в Одесі завершився церемонією нагородження переможців Work in Progress, East Series, Пітчингу та Book Pitch. Останній є спільним проєктом Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Метою книжкового пітчингу є знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Відзнаки цьогоріч отримали дві книжки: “За спиною” Гаськи Шиян і “Доця” Тамари Горіхи Зерні, повідомили на сайті Film Industry Office.

“За спиною” Гаськи Шиян нагородили від компанії Star Media у вигляді скрипт-докторінгу. “Я зовсім не сподівалася отримати такої високої оцінки від журі. Маю велику надію, що ця книжка перетвориться на фільм. Насправді, я була дуже вражена, наскільки сильним був конкурс, я знала про всі книжки. Дуже класно, що ми маємо стільки різножанрової літератури. Нехай за книжками українських сучасних авторів знімається більше кіно”, — прокоментувала письменниця.

Роман “Доця” Тамари Горіхи Зерні відзначили призом від Книжкового Арсеналу — книжка отримає промовідео на інформаційних ресурсах фестивалю.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики