Іменем Володимира Панченка назвали вулицю в Кропивницькому

Сьогодні, 13 жовтня, депутати Кропивницької міської ради перейменували вулицю Декабристів на вулицю Володимира Панченка.

Володимир Панченко – письменник, літературний критик  і літературознавець, засновник сайту ЛітАкцент,  професор НаУКМА, доктор філологічних наук, народний депутат Верховної Ради України I скликання, учасник ініціативної групи «Першого грудня».  Тривалий час жив і працював в Одесі, Києві та Кропивницькому .

Торік, за два місяці до смерті Володимира Панченка, міська рада присвоїла йому звання почесного громадянина міста. Пізніше його ім’ям було названо міську центральну бібліотеку.

«Для нас це принципова позиція – мати в місті вулицю, названу на честь такої видатної особистості. Його внесок у розбудову України не можливо переоцінити, і ми пишаємося, що було його сучасниками», – прокоментував рішення депутатів міський голова Андрій Райкович.

З ініціативою перейменувати вулицю виступили громадські активісти, друзі Володимира Панченка. Їх підтримала міська топонімічна комісія.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики