Переможці Шевченко-Фесту

У Львові на ІІІ Фестивалі-конкурсі «Шевченко-Фесті», що відбувся із 21 по 23 травня, переможцями у п’яти номінаціях стали представники Сімферополя, Черкас та Львова.

Про це 27 травня повідомив координатор фестивалю Орест Кондратович.

Зокрема, у номінації «Пісня» І місце посів гурт «3 в 1» (Львів) та Андріана Мильчук (Львів); ІІ місце – гурти «Залізний Хрест» (Львів) та «Подорож по вертикалі» (Львів); ІІІ місце – дует Радиша Віталія і Чурука Олега (Чернівці) та Марія Семенова (Львів).

У номінації «Малюнок»: I місце – Хома Катерина (Львів); II місце – Татарина Анастасія (Львів); III місце – Лойко Тетяна (Київ).

У номінації «Фотографія»: І місце – Катерина Тихонова (Золочів).

У номінації «Поезія та проза»: І місце – Кнюпа Юлія (Черкаси); ІІ місце – Бондаренко Тарас (Львів), ІІІ місце – Трач Вікторія (Тернопіль).

У номінації «Театр»: І місце – Зразкова театральна студія «Світанок» (Сімферополь), Зразковий театр масових видовищ «Полтавські балаболки» (Полтава); ІІІ місце – театр «Гармидер» (Луцьк).

23 травня відбувся завершальний етап ІІІ Молодіжного фестивалю-конкурсу «Шевченко – Фест». Участь в заключному гала-концерті окрім переможців конкурсу, взяли гості Фестивалю – гурти BANDURBAND, «І кров по долині», «Тарасова ніч», «Калич-Блюз».

За матеріалами Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики