LOL та й годі!

До Великого Оксфордського словника (Oxford English Dictionary Online) додані вирази з мережевого сленгу, такі як OMG (“Oh my God”) і LOL (“laughing out loud”), а також символ <3, що замінює дієслово “любити”. Про останні зміни, внесені до словника, повідомляється на сайті OED Online.

За словами укладачів, вирази OMG (“о боже мій”) і LOL (“голосно регочу”) вже вийшли за межі всесвітньої мережі і поширилися в друкованих виданнях і письмовій мові. Більш того, перша згадка OMG на письмі належить ще до 1917 року – це поєднання букв було використане в особистому листуванні. Вираз LOL мав незначне поширення у 60-х роках XX століття, але тоді він стосувався жінок похилого віку (“little old lady”).

Окремо укладачі OED відзначають включення в словник символу <3, що замінює дієслово “любити” або як його позначають автори словника “дієслівну форму слова “серце”.

LOL, OMG та <3 – не перші вирази з мережевого сленгу, що потрапили до Оксфордського словника. Раніше в нього вже були включені IMHO (“in my humble opinion – на мою скромну думку”), TMI (“too much information – дуже багато інформація”) і BFF (“best friends forever – кращі друзі навіки”).

www.osvita.org.ua

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики