“Коронація слова”: нагородження

2 червня у виставковому залі ACCO International відбудеться масштабна літературна подія країни – Церемонія нагородження Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова».

 

За 11 років Конкурс має чималі здобутки: нові імена в літературі, понад 200 відзначених авторів, з них – 41 – відзначені тільки в 2010 році, перший конкурс «Гранд Коронація слова», який відзначав кращих літераторів за 10 років, роман грецькою мовою, п’єси, які перевтілились у вистави: «Ромео і жасмин», «Повернення в нікуди», «Солодка Даруся», «Соло для двох», «Стежечка Святого Миколая», «Коли повертається дощ», «Скажена співачка з невідомим», п’єса «Рододендрум» (м. Чикаго), перший україномовний мюзикл «Глорія», кіно «Ґудзик», «Темна вода».

 

Програма заходу:

16.00 – 17.00 – прибуття гостей,

17.00 – 20.00 – нагородження переможців Конкурсу,

20.00 – 23.30 – фуршет, вільне спілкування та танці від Сашка Положинського.

 

У концертній програмі: Ярослав та Мирослава Силенки, Маріетта, Тереза Франк, Ілларія, Лінара, Вища хореографічна школа танцю і театр танцю «Flash Crystal», Злата Огнєвич, гурт “Гайдамаки”.

 

На заході очікується близько 1000 гостей, причетних до літератури, кіно, театру, посольства. Журі, переможці та почесні гості, кому випаде честь вручати нагороди кращим літераторам країни, тримаються у таємниці.

 

Приходьте на захід 2 червня, щоб дізнатись нові імена, номінації від партнерів та багато цікавого, що відбувається раз на рік саме на Церемонії «Коронації слова».

 

16.00

Київ, проспект Перемоги, 40-Б (метро “Шулявська” або «КПІ», Парк ім. О.С.Пушкіна).

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики