Довідник-антологія «Письменники Уманщини»

Довідник-антологія про життя та творчість письменників Уманщини вийшла друком в Уманському педагогічному університеті. На 295 сторінках вміщено відомості про життя та творчість письменників різних часів. Попри наклад у 70 примірників, її можна буде переглянути в усіх бібліотеках міста.

Ініціаторами та упорядниками довідника стала кафедра української літератури на українознавства Уманського державного педагогічного університету. До книги ввійшли біографічні дані та вибрані твори діячів літератури, які жили і писали у різні часи. За словами упорядника антології письменниці Марини Павленко, книга на сторінках об´єднала понад сто авторів різних періодів, які мали стосунок до Уманщини, яка ще півстоліття тому включала в себе сусідні райони та області. Тому географія авторства охоплює ширшу територію, ніж сучасні місто та район.

Головним завданням упорядників стала систематизація у книзі усіх відомостей для полегшення викладання літератури рідного краю у школі. Відомості про частину авторів надруковані вперше.

bukvoid.com.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики