Презентація книги поезій Павла Тичини

Сьогодні в чернігівському КМЦ «Інтермеццо» відбувається  презентація ювілейного видання поезій Павла Тичини «Послав я в небо свою молитву».

 

Окрім того буде презентованого  аудіокнигу «Сила і ніжність болю», книгу віршів поетів Бобровичини «Як хочеш стать поетом…» та аудіокнигу Василя Стуса «Листи до сина».

Після презентації книги відбудеться прес-конференція правнучки українського поета Павла Тичини, директора літературно-меморіального музею-квартири П. Г. Тичини Тетяни Сосновської.

Бажаючі зможуть придбати  книгу «Послав я в небо свою молитву» – 98,00 грн, аудіокнига «Сила і ніжність болю»  – 25,00 грн, аудіокнига Василя Стуса «Листи до сина» – 25,00 грн. в подарункових пакетах.

Інформація про видання:

Ювілейна книга Павла Тичини «Послав я в небо свою молитву» – перше посмертне видання поета, яке виготовлене як подарункове і відображає своє призначення як змістом, так і зовнішнім виглядом. Наша мета – повернути нашим співвітчизникам звичку дарувати рідним, друзям, близьким людям книгу. Особливо, якщо ця книга – вищого ґатунку поезія, яка може торкнутися душі лише тоді, коли людина досягнула високого загального культурного рівня в повному розумінні цього терміну. За змістом ця книга може бути подарунком і вчителю, і батькам, і друзям, і підліткам. Коли вони ступають в доросле життя. За формою ж та рівнем дизайну і друку це видання може бути подароване будь-кому як в Україні, так і представникам української діаспори.

Упорядник книги Т. Сосновська, вступне слово – відомого поета, Героя України, Голови УФК Бориса Олійника, ілюстрації виконав лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Валерій Франчук. Зміст цього видання побудований таким чином, щоб в родинній бібліотеці того, хто придбає чи отримає в презент цю книгу, лишилися кращі взірці поезій Павла Тичини, які раніше пильна цензура ретельно приховувала від  читачів. Уперше в збірці в великій кількості представлені вірші про Україну, написані в ранній період творчості Павла Тичини – приблизно 1907 – 1923 р.р. Також вміщені вірші періоду Великої Вітчизняної війни, останній прижиттєвий вірш-сповідь. Але попри все ця збірка є подарунковою і за зовнішнім виглядом, і за змістом, бо вона представляє найкращий доробок Павла Тичини.

До книги увійшла в повному обсязі збірка «Замість сонетів і октав», поема «Золотий гомін», поема «Чистила мати картоплю», повний варіант віршів «Розкривши Гомера», «Загупало в двері прикладом». Також вміщені вірші періоду УНР, які не входили до прижиттєвих збірок Павла Тичини.

 

Книжка «Як хочеш стать поетом…» – подарунок музея-квартири П. Г. Тичини поетам Бобровичиини. Павло Тичина завжди опікувався долями літературних початківців, допомагав їм у творчому становленні.

Аудіокнига Василя Стуса «Листи до сина» в подарунковому варіанті.

Інформація: прес-служба культурно-мистецького центру «Інтермеццо»

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики