Українська Вікіпедія йде на рекорди

«Вікімедіа Україна» сьогодні повідомила, що у вересні українська Вікіпедія, досягла рекордного числа відвіданих за місяць сторінок — 34,4 млн.

Це на 10,3 млн, або на 43% більше у порівнянні з вереснем 2010-го. За темпами зростання популярності Українська Вікіпедія на третьому місці у світі серед 25 найбільш відвідуваних Вікіпедій після китайської та індонезійської.

За обсягом українська Вікіпедія в 2011 році перейшла у світовому рейтингу з 16 на 14 місце. Згідно з даними проекту «Вікіпедія:Перегони» у вересні в українській Вікіпедії було створено 5 453 статті, або 182 статті в середньому за день. Розрив з каталонською Вікіпедією, яка нині на 13-у місці, за місяць скорочено з 39 до 36 тисяч статей. Якщо кількість осіб, котрі протягом місяця не лише переглядають, але й редагують Вікіпедію, збільшиться лише втричі від теперішніх (приблизно 1700 до 5 000), то український розділ Вікіпедії швидко увійде в десятку найбільших Вікіпедій світу. Створюють і покращують статті у Вікіпедії звичайні люди, і  жодну інформацію тут не можна видалити безповоротно. Юрій Пероганич, директор «Вікімедіа Україна» закликає: «Будьте сміливими, поправте хоч одну статтю у Вікіпедії — залиште свій слід у культурі».

«Буквоїд»

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики