Акунін закликає бойкотувати вибори

Борис Акунін. Фото з сайту tsn.ua

Відомий російський письменник Борис Акунін у своєму блозі закликає росіян бойкотувати президентські вибори 4 березня 2012 року.

Про вибори до Держдуми, що відбулися в Росії 4 грудня 2011 року, Акунін сказав, що їх супроводжувало «шахрайство і в агітації, і в голосуванні, і в підрахунках», одначе «головний цирк» очікує росіян попереду, коли «на авансцену вийде кандидат у прижиттєві правителі». Письменник вважає, що на президентських виборах не потрібні ні виборці, ні наглядачі від опозиційних партій: «Хай «шахраї» скидають бюлетені хоч самоскидами. Однаково ніякі це не вибори, ніякий це не президент».

Найбільше «дісталося» В. Путіну, якому Борис Акунін пророкує долю лівійського лідера М. Каддафі. Письменник виражає співчуття Владімірові Путіну й пропонує йому відмовитися від висування у президенти. Інакше, звертається письменник до кандидата у президенти, «неминуче виникне ситуація, коли низи більше не хочуть, верхи остаточно розклалися, а гроші закінчилися. У країні почнеться буза. Йти по-хорошому Вам буде пізно, і Ви накажете стріляти, і проллється кров, та Вас однаково скинуть. Я не бажаю Вам долі Муамара Каддафі, чесне слово».

За матеріалами OpenSpace.ru.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики