Чарльзу Діккенсу – 200!

Сьогодні, 7 лютого 2012 року, у світі святкують 200-річчя британського письменника Чарльза Діккенса. З нагоди ювілею пошукову систему Google традиційно прикрашає святковий логотип, як і раніше – до дня народження Марка Твена й до річниці виходу книжки Станіслава Лема.

До 200-річчя Діккенса ВВС планує спеціальні програми, телевізійні та радіо постановки, документальні фільми а також інноваційний візуальний проект спільно з Film London, а Королівський монетний двір випустив спеціальну монету номіналом 2 фунти стерлінґів.

Чарльз Діккенс (7.02.1812 – 9.06.1870) вважається найбільшим британським романістом вікторіанського періоду. Його романи входять у канон західної культури і є обов’язковими до вивчення у всіх навчальних закладах (школах, університетах та ін.) світу.

Нагадаємо, що восени минулого року британське видання The Guardian зініціювало громадське опитування на тему улюбленого серед читачів твору Діккенса. І попри те, що сам письменник своєю найкращою книгою вважав «Девіда Коперфільда», британські читачі обрали улюбленим твором «Великі сподівання».

Джерело: «ЛітАкцент».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики