Книжка стане елементом високої моди

Артбук Ольги Котлярової. Фото з сайту altered-art.blogspot.com

27 квітня в рамках проекту KyivPublishFashionDay дизайнери високої моди презентують у Києві ексклюзивні обкладинки для своїх улюблених книжок. Про це повідомляє видання «Фокус».

У проекті візьмуть участь, зокрема Сергій Данчинов для Дому Моди Idol, бренд Вронська-Соболєва, Лариса Лобанова та інші.

Як повідомляють організатори, мета проекту – змінити сам підхід до оформлення книжок, наповнити видання не лише якісним текстом, але й модними віяннями.

Художники з проекту «Переробки» на KyivPublishFashionDay презентуватимуть власні твори із вторинної сировини, підтримуючи сучасний екостиль у мистецтві й моді. Дизайнерка Ірина Заринська на прикладі своїх артбуків покаже, як може змінитися сама природа одягу, коли плащ, сорочка чи сукня водночас стають книжкою, яку можна читати.

Книжкову моду також підтримали художники Ірина Жичук і Наталя Дерев’янко, проект «Татовасорочка» і телеведуча Анжеліка Рудницька.

Усі роботи експонуватимуть у київському Інституті журналістики 27-28 квітня. Замість стендів обкладинки для книжок триматимуть манекени. А ввечері 27 квітня вже реальні моделі проведуть показ «книжкової моди», де головним акцентом стане книжка.

Джерело: «Фокус».

Читайте також: Маркес надихнув дизайнера одягу на нову колекцію.

Дивіться також огляд артбуків від Тамари Злобіної: У кожну руку по артбуку.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики