Нова номінація від «Книги року ВВС — 2012»


Цього року ВВС Україна оголошує нову номінацію у щорічному конкурсі Книга року ВВС на найкращий художній твір українською мовою – Дитяча Книга року ВВС. Твори, представлені на цьогорічному конкурсі, що відбуватиметься у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), змагатимуться у двох номінаціях: Книга року BBC — 2012 та Дитяча Книга року BBC — 2012.

Найкращий твір у новій номінації Дитяча Книга року BBC — 2012 обиратиметься тим самим складом журі, що й переможець у номінації Книга року BBC — 2012. Цього року до журі увійшли:
·    Професор Віра Агєєва, Києво-Могилянська академія;
·    Ольга Герасим’юк, телеведуча та депутат українського парламенту;
·    Ніна Кур’ята, головний редактор ВВС Україна
·    Світлана Пиркало, письменниця, радник ЄБРР з питань культури;
·    Ростислав Семків, директор видавництва “Смолоскип”
·    Павло Солодько, журналіст інтернет-видання “Українська правда”.

Автор-переможець у кожній із цьогорічних номінацій отримає нагороду у розмірі £1 000 в гривневому еквіваленті. Видавництва, у яких вийшли друком книжки двох переможців, отримають право використовувати логотип конкурсу Книга року ВВС Україна на всіх наступних виданнях творів, що здобули перемогу в конкурсі.

Згідно з правилами проведення конкурсу Книга року ВВС — 2012, на участь у цьогорічному конкурсі видавництва можуть представляти по три книжки у кожній номінації та по дві нових книжки переможців минулих років. Книжки, представлені на конкурс, мають бути художніми творами українською мовою, що були надруковані протягом останніх 12 місяців. Детальну інформацію можна знайти на сайті bbc.ua.

Довгі списки у кожній з двох номінацій будуть складені редакцією ВВС Україна. Колегія журі обиратиме твори, що увійдуть до короткого списку, та переможців конкурсу.

Твори на участь у конкурсі приймаються до 1 жовтня 2012 року.

Книги, подані на конкурс, потрібно надсилати кур’єрською поштою у восьми примірниках на адресу: ВВС Україна, Іллінська, 8, 5 поверх, м.Київ, 04070. Видання, подані на конкурс, мають супроводжуватися листом з вказанням номінацій, на які вони претендують.

Конкурс читацьких рецензій почнеться після того, як буде складено довгий список.

Імена переможців буде оголошено в грудні 2012 року.

Переможці конкурсу Книга року ВВС минулих років:
·    2011 – Володимир Рутківський “Cині води”
·    2010 – Сергій Жадан “Ворошиловград”
·    2009 – Іздрик “ТАКЕ”
·    2008 – Люко Дашвар “Молоко з кров’ю”
·    2007 – Володимир Діброва “Андріївський узвіз”
·    2006 – Сергій Жадан “Капітал”
·    2005 – Юрій Винничук “Весняні ігри в осінніх садах”

Джерело: ВВС

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики