«Петрівку» закриють?

Книжковий ринок на Петрівці знесуть заради будівництва багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу. Про це йдеться у проекті рішення, що внесений до порядку денного пленарного засідання Київради. Про це повідомив депутат Київради Олександр Бригинець, передає УНН.

«Оболонь перетворилася у район торговельних та розважальних комплексів. Наразі знову замість того, щоб облаштувати в районі парк, де оболонці могли б з користю проводити час на свіжому повітрі, людей заганяють у черговий розважальний центр, щоб вони витрачали там гроші.  Але в даному випадку комерційники хочуть позбавити киян ще й духовного розвитку, зруйнувавши найбільший книжковий з дуже демократичними цінами», – каже О. Бригинець.

Йдеться про проект рішення Київради «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю “Книжковий ринок” договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу з поетапним знесенням будівель і споруд ринків і виконанням благоустрою прилеглих територій на просп. Московському, 10 в Оболонському районі м. Києва».

Про конкретні терміни закриття ринку поки не повідомляється.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики