Бібліотека в телефонній будці

З телефонної будки зробили найменшу бібліотеку в світі. Внаслідок популярності мобільного зв’язку британські червоні телефонні будки поступово відходять в історію. Однак їх не здають на металобрухт.

Оператор зв’язку British Telecom розпродує будки всім охочим, а кмітливі британці перетворюють їх на затишні комори, художні інсталяції. А мешканці маленького англійського містечка Вестбері-саб-Мендіп викупили одну будку за символічну плату в 1 фунт і зробили з неї найменшу бібліотеку в світі на свіжому повітрі, яка працює 24 години на добу, 365 днів на рік. Навіть уночі там горить світло – для любителів почитати в нічний час.

Мешканці містечка зробили в будці полиці, на яких розставили книжки різної тематики, а також диски й DVD. У каталозі бібліотеки понад 100 найменувань – від кулінарних книжок і періодичних видань до класики та бестселерів. Ви не побачите тут бібліотекаря: все розраховано суто на совість читачів. Люди поповнюють полиці принесеними з дому книжками, а, взявши щось почитати, обов’язково повертають.

Незважаючи на те, що в місті живе лише близько 800 людей, бібліотека напрочуд популярна, й часом для того, щоб узяти книжку, треба відстояти чергу.

Джерело: infosmi.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики