Будиночок гобіта з 2600 повітряних кульок (ФОТО)

Що б ви зробили, якби мали 2600 повітряних кульок і багато вільного часу? Для Джеремі Телфорда, батька трьох дітей зі штату Юта, відповідь очевидна: побудувати надувну копію будиночка персонажа книжки Толкіна, гобіта Більбо Беґінса.

Телфорд, 34-річний художник, що професійно створює скульптури з повітряних кульок, провів майже 40 годин упродовж трьох днів, щоб відтворити інтер’єр будинку гобіта у власній вітальні. Для надування “будматеріалів” він використовував ручний насос.

Результат зусиль Джеремі – кімната в натуральну величину з каміном, балками, люстрою, буфетом, кріслом із підставкою для ніг і навіть фруктовою вазою з яблуками.

Телфорд зізнається, що давно хотів створити щось із “Гобіта”. Для проекту художник та його дружина виділили кілька днів. Із вітальні довелося винести більшу частину меблів. Утім, для завершення концепції потрібно дещо більше, ніж вантажівка з повітряними кульками та розуміння дружини. Джеремі Телфорд вивчив стиль англійських меблів 18 ст., перечитав “Гобіта”, а потім розробив макет для своєї версії кімнати.

Коли настав час починати роботу, Телфорд налаштував камеру для зйомки щовісімнадцять секунд. У результаті вийшло цікаве покадрове відео, яке показує, як із-під рук скульптора з’являються предмети інтер’єру.

За матеріалами dailymail

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики