Тоні Моррісон підпише цифрові копії нового роману

Письменниця Тоні Моррісон уперше в історії підпише цифрові копії свого роману. Подробиці майбутнього заходу наводить lenta.ru з посиланням на видання Publishers Weekly.

Сьогодні в офісі компанії Google у Нью-Йорку відбудеться перша подібна автограф-сесія, де підписуватимуть електронні копії книжки. Лауреатка Нобелівської премії, американка Тоні Моррісон за допомогою планшета підпише цифрові версії свого останнього роману «Дім» («Home») усім охочим через соціальну мережу Google+. На шанувальників творчості письменниці також чекає сеанс спілкування з Моррісон через сервіс «Відеозустрічі». Почнеться захід о третій годині дня за північноамериканським східним часом (EST).

Зустріч афроамериканки Моррісон із читачами приурочена до виходу чергового паперового видання її роману, а також до закінчення «Місяця чорної історії» – щорічного циклу заходів у США і Канаді (в лютому), а також у Великобританії (у жовтні), присвяченого найважливішим людям і подіям в історії африканської діаспори.

У 2012 році в Google+ уже відбулася перша в історії цифрова автограф-сесія, де співачка Еллі Ґулдінґ за допомогою планшета підписала обкладинки свого нового альбому Halcyon.

Тоні Моррісон удостоїлася в 1988 році Пулітцерівської премії за роман «Улюблена». В 1993 році вона отримала Нобелівську премію з літератури – як письменниця, «що в своїх повних мрії і поезії романах оживила важливий аспект американської реальності».

Читайте також: Тоні Моррісон – кавалер ордена Почесного легіону

Обама вручить Тоні Моррісон медаль Свободи

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики