Україна візьме участь у Книжковому Салоні в Парижі

Цього року Україна вперше буде представлена стендом (OpenUkraine U80) на Книжковому Салоні в Парижі (22.03-25.03.2013).

Українські письменники Любко Дереш, Антон Кушнір, Євгенія Кононенко, Марина Гримич, Ірен Роздобудько, Іван Рябчій та Дмитро Чистяк впродовж роботи ярмарку проведуть автограф-сесії та презентації. Акції української делегації почнуться літературно-музичним творчим вечором Ірен Роздобудько, Ігора Жука та Марини Гримич у бібліотеці Петлюри (вул. Палестини, 6) у четвер, 21.03.2013 о 19:00 за участю голови наглядової ради Фонду «Відкрий Україну» Терезії Яценюк.

На стенді Французького інституту [п’ятниця, 22.03.2013, 13:00-14:00, стенд U70] відбудеться дискусія “Aux frontières de l’Europe: l’Ukraine” за участі Sophie Julien, directrice du Festival des Littératures Européennes, Iryna Dmytrychyn, Maître de conférences à l’INALCO та письменника Антона Кушніра.

На українському стенді OpenUkraine [п’ятниця, 22.03.2013, 16:00-17:00, стенд U80] відбудеться презентація програми підтримки перекладів з української мови Фонду «Відкрий Україну» за участі голови наглядової ради Фонду Терезії Яценюк. У неділю, 24 березня, з 15:00 до 16:00 відбудеться презентація книжки «La fiancée noire» французького письменника Романа Рижки, який пише про Україну.

Українські видавці у співпраці з Французьким інститутом в Україні спеціально до Салону підготували Альманах сучасної української літератури.

25 березня відбудеться творча зустріч письменниці Ірен Роздобудько, Марини Гримич та барда Ігоря Жука в Палаці Ради Європи у Страсбурзі. Організатор: Асоціація МІСТ.

Ці заходи організовані в рамках проекту «Більше країн – більше книжок» за сприяння Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», фонду Арсенія Яценюка «Open Ukraine», Посольства Франції в Україні, Французького Інституту, PJSC Kraft Foods Ukraina, Асоціації «Міст» та Міністерства культури України.

Читайте також: “Плоди” Паризького Книжкового Салону

Два українські альманахи до ярмарку в Ляйпцигу

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики