Про Шевченка знімуть 12 документальних фільмів

rsz_taras_shevchenko_selfportrait_oil_1840(1)12 документальних фільмів про життя та творчість поета Тараса Шевченко планують відзняти у 2013-2014 роках. Про це йдеться у підсумковому протоколі конкурсного відбору неігрових кінопроектів, присвячених життю і творчості Т.Г. Шевченка, для формування Програми виробництва та розповсюдження фільмів на 2013-2014 рік, передає УНН.

За результатами пітчингів, на підставі висновків експертної оцінки презентованих кінопроектів та за підсумками обрахування виставлених експертами балів, експертна комісія з питань кінематографії затвердила рейтинговий перелік 12 фільмів, які пропонують Державному агентству з питань кіно включити до Програми виробництва та розповсюдження на 2013-2014 рік.

Заявлений хронометраж докфільмів про Шевченка буде становити 22 -37 хвилин. Проекти будуть реалізовувати кіностудії: “Інсайт Медіа”, “Продакшн №1”, ДП “Національна кінематека України”, ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів”, “Кіностудія “Кінематографіст”, “Об’єднання кінематографістів “Кінологос”.

Джерело: УНН

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики