Серіал про Пуаро закривають після 25 років на екрані

Фото: firstnews.ru
Фото: firstnews.ru

Після 25 років у ролі бельгійського детектива Девід Суше готується попрощатися з легендарним образом Еркюля Пуаро, створеним Агатою Крісті, й розслідувати останню справу на малому екрані.

В останній серії старий детектив відгукнеться на прохання про допомогу свого друга капітана Гастінгса, й разом вони повернуться на місце своєї першої справи у садибі Стайлз-корт, де спробують запобігти вбивству.

З моменту дебюту пана Суше на телевізійних екранах у тепер вже всесвітньовідомому серіалі часи змінились безповоротно. Проте 67-річний актор вірить, що попит на м’яку драму такий же сильний, як і раніше.

“Кримінальна драма змінилась повністю… вона стала дуже темною й насильницькою. Цього немає у світі Агати Крісті, а той факт, що серіал досі популярний, багато говорить про публіку – їм не потрібні безліч крові, сексу та драми”, – каже пан Суше.

“Сумно, що я кажу до побачення персонажу, якого вивчав понад 25 років. Це прощання з найкращим другом актора, якого я ніби знав насправді. Але для всього є свій час, більше немає фільмів, які можна знімати по Агаті Крісті”, – зізнається він.

Джерело: BBC

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики