Що українці найчастіше читають на мобілках?

smartМенеджер проекту «Магазин розумного контенту» від Kyivstar Геннадій Корнєв розповів “Читомо” про те, які книги є найпопулярнішими у послузі:

– Найчастіше читають практичну літературу (кулінарія, зачіски, прикладна психологія), «легке чтиво» та книжки навколо сексу.

Другою популярною групою є «вільні» книжки, тобто та література, читання якої у нашій послузі не потребує активації підписки. Це українська та російська класика. Причини популярності цих книжок: (1) безкоштовно, (2) багато з них входять до шкільної програми з літератури.

Третьою групою є книжки, які користувачі обирають усвідомлено. Тут лідерами є книжки для молодіжної аудиторії, що отримали хоча-б якесь офлайн промо (наскільки це можливо в реаліях сучасного українського книговидання). Це книжки Любка Дереша, Віктора Пелевіна, Андрія Кокотюхи, Сергія Жадана, Ірени Карпи, Артема Чеха, Наталки Сняданко та інших «молодіжних» авторів. Окремо варто згадати Юрія Андруховича, поява кожної книжки якого у нашій послузі супроводжуєя сплеск читацької активності.

Джерело: Читомо

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики