На євромайдані організували буккросинг

1471809_10202547148389102_124954106_nУчасники акцій на підтримку євроінтеграції у Києві оголосили про створення книжкового євромайдану. Про це вони повідомили у соціальних мережах.

Ліворуч від монумента Незалежності стоїть ящик для обміну книжками й актуальною пресою. У ньому кожен зможете лишати і брати навзамін книжки українських авторів і актуальні газети, журнали, пише “Читомо”.

На форзаці кожного видання пропонують писати «На згадку про Євромайдан». Можна також зазначати своє ім’я у Facebook, щоб згодом новий читач-власник книжки зміг подякувати чи поділитися враженнями від читання.

«Як тільки я прийшла зі своїм ящиком і першою «зовнішнью рекламою», відразу ж поруч з’явилися прекрасні креативні помічники — студенти трьох львівських вишів. І так само ж миттєво розібрали стосик моїх журналів і шість книжок, серед яких, до речі, була книжка спогадів Шереха-Шевельова. Тож думаю, що книжки там довго не затримуватимуться», – повідомляє ініціаторка проекту Тетяна Терен на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: Читомо

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики