«ЛітАкцент року — 2013». Вітаємо переможців!

Фото: jaimesoriano.net14 лютого в Києві в книгарні «Є» відбулася церемонія нагородження переможців книжкового рейтингу «ЛітАкцент року — 2013».
Результати рейтингу визначали критики, автори сайту «ЛітАкцент». Усього проголосувало 39 із близько 140 активних авторів порталу.
Переможців визначали у 5 номінаціях.

Уперше за 6 років не було визначено переможця в номінації «Проза». Більшість критиків не підтримала жодну прозову книжку, видану минулого року.

У номінації «Поезія» переміг молодий поет Мирослав Лаюк зі збіркою «Осоте» (видавництво «Смолоскип»).

Переможцями в номінації «Поезія і проза для дітей» стали Мар’яна Прохасько й Тарас Прохасько з книгою «Хто зробить сніг» (Видавництво Старого Лева).

Нагороду в номінації «Есеїстика й літературознавство» здобули книги Михайла Бриниха «Шидеври світової літератури. Хрестоматія доктора Падлючча. Том перший» і «Шидеври вкраїнської літератури. Хрестоматія доктора Падлючча. Том перший» (видавництво «Laurus).

Антипремію «Золота булька» присуджено Наталці Сняданко за книгу «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» (видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»).

Паралельно з голосуванням авторів сайту (журі) «ЛітАкцент» провів своєрідний екзит-пол – голосування читачів у інтернеті. На результати рейтингу він не впливав, але дав змогу співвіднести їхній вибір із вибором критиків.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики