Оголошено конкурс есе про Україну після Майдану

Фото news.liga.net

Центр східно-західних студій Регенсбурзького університету Europaeum спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка організовують конкурс есе. Організатори закликають відповісти на головне запитання конкурсу: “Україна між Сходом та Заходом: апокаліпсис чи модель майбутнього?” Учасникам пропонують уявити модель існування України між Росією та Європою в різних сферах та запропонувати концепції, прийнятні та взаємовигідні для всіх сторін. До участі в конкурсі прийматимуть есе максимальним обсягом у п’ять сторінок друкованого тексту.

Надсилати тексти можуть усі зацікавлені – від школярів до дорослих, наголошують організатори. Тексти українською або російською мовами приймають із 10 листопада до 31 грудня 2014 року на електронну адресу essaywettbewerb@ukr.net. У темі листа потрібно вказати “конкурс есе”, а в супровідному тексті – особисті дані: ім’я, адресу та вік. Паралельно у Німеччині триватиме конкурс німецькою мовою.

Головний переможець отримає 1000 євро

Усі роботи, надіслані на конкурс, оцінюватиме незалежне журі. При цьому члени журі не знатимуть імен учасників. Оголошення переможців та вручення нагород у Київському національному університеті імена Тараса Шевченка та Регенсбурзькому університеті заплановано на березень 2015 року.

Шестеро авторок та авторів найкращих текстів отримають грошові призи, головний із яких – 1000 євро. Нагорода за друге місце становить 700 євро, за третє – 500 євро. Решта призів – 400, 300 та 200 євро. Крім того, по 25 найкращих текстів із України та Німеччини опублікують. Додаткову інформацію про проект “Україна між Сходом та Заходом: апокаліпсис чи модель майбутнього?” можна знайти на сайті та Facebook-сторінці конкурсу.

Джерело: DW.DE

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики