Конкурс на створення регіональних піар-офісів бібліотек

Фото proosbb.info
Фото proosbb.info

Міністерство культури України, програма “Бібліоміст” спільно з ГО “Центр Медіареформ” запрошують бібліотекарів з Буковини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Києва (або області), Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Полтавщини, Тернопільщини, Харківщини, Херсонщини, Хмельниччини, Черкащини, Чернігівщини взяти активну участь у проекті «Створення регіональних бібліотечних піар-офісів».

Проект матиме кілька етапів:

• поглиблений тренінг зі зв’язків з громадськістю;
• розроблення планів роботи бібліотечного піар-офісу;
• залучення до діяльності піар-офісу колег з регіону;
• налагодження регулярних зв’язків зі ЗМІ, моніторинг медіа.

Для реалізації даного проекту на початку лютого 2015 року у Києві відбудеться дводенний тренінг.

Для участі буде відібрано приблизно 28 бібліотекарів. Форма заявки – на сайті програми «Бібліоміст»: http://bit.ly/1sNXDSA

Заявки приймають до 18:00 31 грудня 2014 року в електронному вигляді.

Кожен піар-офіс отримає ноутбук для забезпечення роботи офісу для комунікацій з медіа та широкою громадськістю, а також консультаційну підтримку тренерів упродовж впровадження проекту (лютий – травень 2015 р.).

“На сьогодні бібліотечні піар-офіси уже працюють в 10 містах України: Вінниці, Дніпродзержинську, Житомирі, Запоріжжі, Кіровограді, Луцьку, Маріуполі, Рівному, Слов’янську, Сумах. Завдяки їм 60 публічних бібліотек (по 6 у регіоні) перетворилися на професійні піар-команди, які ефективно працюють над виконанням завдань своїх бібліотек, віддаючи важливі меседжі до потрібних аудиторій завдяки своїй вміло вибудуваній комунікації з журналістами та громадою”, – зазначають у повідомленні Мінкульту.

Інформацію про переваги системної піар-роботи можна отримати на сайті програми «Бібліоміст» (http://bibliomist.org/…/novini/848-piar-ofisy-suchasnykh-bi…).

Джерело: Міністерство культури

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики