Тест пробного ЗНО-2015 з української мови можна пройти онлайн

На сайті «ЗНО онлайн» розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури.

Завдяки цьому онлайн-тестуванню всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО у березні 2015 року.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонують абітурієнтам у бланку відповідей під час реальних тестів ЗНО.

Після виконання тесту вам нададуть правильні відповіді на всі завдання та розрахують ваш результат у тестових балах. До запропонованих тестів не включено завдання з розгорнутою відповіддю (власне висловлювання), що оцінюються від 0 до 20 тестових балів, та завдання відкритого типу з поглибленого рівня (8 завдань), що оцінюють від 0 до 2 тестових балів.

Максимальна кількість тестових балів, які може отримати учасник тесту з української мови та літератури (базовий та поглиблений рівень) – 136. У запропонованому онлайн-тесті, враховуючи відсутність завдань відкритого типу, які не передбачають варіантів відповіді, максимально можлива кількість тестових балів – 100.

Перейти до виконання онлайн-тесту пробного ЗНО ви можете за посиланням.

Джерело: Osvita.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики