«ЛітАкцент року – 2015»: стартуймо!

Друзі, нарешті! Нарешті маємо достатню кількість книжок для того, щоб стартувати із рейтингом «ЛітАкцент року – 2015».

Тому насамперед пропоную ознайомитися з Положенням про премію. Власне, всі пункти цього Положення майже повторюють правила минулорічні з однією лиш відмінністю: кількість книжок у довгих списках (до слова, за пропозицією журі!) було збільшено від трьох до п’яти. Також цьогоріч було дещо змінено сам склад журі. Все інше – добре знайоме і відоме, а саме (стисло про найважливіше):

– короткий список формують автори сайту шляхом голосування за прочитані книги за 10-бальною шкалою шляхом надсилання листа на редакційну пошту: redaktor@litakcent.com ;

– усі читачі сайту можуть (і якнайлюб’язніше запрошуються) доповнювати довгий список номінованих на премію книг – шляхом коментування або листом на вже відому пошту;

– упродовж року на сайті буде оприлюднено проміжні результати читацького голосування;

– остаточні короткі списки для ознайомлення і роботи журі з’являться на сайті наприкінці грудня 2015 року.

Час збігає швидко, а нам (як, сподіваюся, і вам) неймовірно важливо не пропустити вартісних книг, обрати найцікавіші з новинок року, а також визначити гідних усіляких вітань переможців.

Тому дуже проситиму насамперед допомогти нам у формуванні довгого списку, бо саме з нього все починається. І – в добру путь. Стартуймо!

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики