Видавці та влада обговорять розвиток видавничого ринку

У Харкові провідні видавці України та представники влади зберуться 28-29 травня на «Книжкову Раду», щоб обговорити необхідні дії для розвитку національного видавничого ринку.

На форумі очікують високий представницький рівень, як із боку видавничого бізнесу, так і з боку влади.

У ньому планують узяти участь міністр культури В’ячеслав Кириленко, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко, голова парламентського комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький, лідер парламентської фракції БПП Юрій Луценко.

Також приїде на форум Тобіас Фосс, віце-президент Франкфуртського книжкового ярмарку, головної галузевої виставки світу.

Український книжковий бізнес на форумі представлять директор Асоціації книговидавців і розповсюджувачів Олександр Афонін, керівники провідних видавництв (КСД, Ранок, Віват, ВСЛ та ін.), директор Львівського форуму видавців Олександра Коваль та інші.

Під час форуму обговорюватимуть питання оподаткування галузі, задачі ідентифікації України в книжковому світі як двомовної країни, методи боротьби з контрафактною продукцією й електронним піратством, питання відродження культури читання, питання, пов’язані з наповненням бібліотечних фондів тощо.

«Книжкова Рада» відбудеться в рамках першого книжкового фестивалю «Kharkiv BookFest», який триває у Харкові з 15 по 30 травня.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики