У Львові пікетували видавництво «Фоліо»

Фото: Zaxid.net

Під час урочистого відкриття 22-го Форуму видавців у Львові відбувся пікет, який організувала львівська громадська організація «Меморіал», щоб висловити протест проти книг харківського видавництва «Фоліо».

У звернені організації йшлося про книжки російських видавництв, які з минулого року у Форумі видавців участі не беруть.

Щодо «Фоліо», то організатори пікету пригадали книжки Дмитра Табачника «Фашизм в Украине: угроза или реальность?», «Донецко-Криворожская республика: Расстрелянная мечта» Володимира Корнілова та інші.

На плакатах пікетувальників можна було побачити обкладинку книги Платона Бєсєдіна, яка вже була в центрі скандалу між «Фоліо» та Спілкою письменників України. Але у заяві «Меморіалу» про неї не йшлося.

Директор видавництва Олександр Красовицький на своїй сторінці у Facebook заявив,  що у Москві для друку таких книг створено видавництво з такою ж назвою – “Фоліо”. Інформаційні війни починаються відразу після кожної «військової» книги «Фоліо», зазначив він. «Це – реакція на «Іловайськ» Положія та «Художника війни» Максима Бутченка», – вважає Красовицький. Також він вважає, що за акціями стоїть ФСБ. 

Директор «Фоліо» пообіцяв звернутися зі скаргою до СБУ.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики