Документальний фільм «Битва за Україну» отримав «Еммі»

Кадр з фільму про громадянське протистояння в Україні
Кадр з фільму про громадянське протистояння в Україні

У США відбулася щорічна церемонія нагородження премією «Еммі» за документальні фільми та новинні репортажі (News & Documentary Emmy Awards). Фільм розслідувального проекту Frontline американського телеканалу PBS під назвою «Битва за Україну» (The Battle for Ukraine ) взяв «Еммі» у номінації «Найкраще висвітлення термінових новин». Про це повідомляє сайт премії.

Фільм було знято у лютому-квітні 2014 року режисером Джеймсом Джонсом. Як зазначено, стрічка, знята на місцях подій, досліджує «глибоко закріплену ненависть в обох сторонах конфлікту».

Премію News&Documentary Emmy Awards вручає Національна академія телевізійних наук США (NATAS) для відзначення найкращих журналістських матеріалів та документальних фільмів за 40 категоріями. Уперше її було вручено 1980 року.

Нагадаємо, у Лос-Анджелесі (США) статуетками «Еммі» відзначили найкращі телепрограми і серіали (шоу) США. 67-ма ценеромонія стала тріумфом для міні-серіалу «Що відомо Олівії», який переміг у восьми номінаціях. Його режисером є американка українського походження Ліза Холоденко. Серіал створено на основі роману «американського Чехова», письменниці Елізабет Страут.

Джерело: Телекритика

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики