“1+1” покаже історичну драму “Століття Якова”

Фото ТСН
Фото ТСН

Телеканал “1+1” запускає лінійку спеціальних телевізійних проектів, присвячених новітній історії України.

Днями “1+1 Продакшн” на замовлення каналу “1+1” розпочав виробництво 4-серійної костюмованої історичної драми “Століття Якова”, за мотивами однойменного роману, лауреата премії “Коронація слова” українського письменника Володимира Лиса. Це історія людини, яка проти своєї волі була втягнута в історичні конфлікти.

Дії картини розгортаються в період з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів. Сценаристом драми “Століття Якова” став Андрій Кокотюха, режисером-постановником виступив Бата Недич, оператором-постановником – Ігор Іванов, художником-постановником – Сергій Бржестовський, а художником по костюмах – Ірина Гергель.

“В Україні зараз дуже високий попит на все, що пов’язано з нашою історією, особливо ХХ століття. Це обумовлено тим, що проблеми, які зараз вирують в Україні, беруть початок не з часів Запорізької Січі, Київської Русі або язичництва – ми боремося з тими проблемами, які зароджувалися саме у ХХ столітті”, – говорить сценарист Андрій Кокотюха.

“Цікаво й те, що головний герой драми – не відомий полководець, політик чи письменник. Це звичайний волинський селянин Яків, який час від часу опиняється у критичних ситуаціях і повинен виходити із зони власного комфорту, робити важливий вибір і займати конкретну позицію. Це актуально зараз для багатьох українців”, – додав сценарист.

Роль Якова зіграють одразу два українських актори: в зрілому віці – Станіслав Боклан, а в юності – Роман Луцький. У драмі також зіграють Людмила Загорська, Олег Примогенов, Андрій Самінін, Наталя Доля, Олександр Печериця і Ганна Топчій, а також переможець дитячого талант-шоу “Маленькі гіганти” Женя Лебедин. За словами генерального продюсера “1+1 Продакшн” Вікторії Лєзіної, продюсерська група проекту активно працює над тим, щоб фільм став подією на українському телебаченні. Побачити україномовну історичну драму глядачі телеканалу “1+1” зможуть вже навесні 2016 року.

Джерело: ТСН

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики