Стартував літературний конкурс для дітей

З нового року стартував щорічний Всеукраїнський дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів». Узяти в ньому участь можуть діти й молоді люди віком до 18 років. За словами організаторів, конкурс «покликаний створити соціальне замовлення на ранню літературну творчість, повернувши Україну в русло цивілізованих країн світу, які плекають свої таланти з дитинства», повідомляє “БараБука”.

Надсилати на конкурс можна як поезію (поеми, вірші, байки), так і прозу (романи, повісті, оповідання, казки, есе). Головна умова – твір має бути написано українською мовою. При цьому країна проживання автора значення не має. Перша премія в обох номінаціях становить 8 тис. грн, друга – 6 тис. грн, третя – 4 тис. грн, також передбачено 1000 грн заохочення для п’яти дипломантів із кожної категорії. Детальніше умови конкурсу та положення читайте тут.

Твори приймають до 1 червня 2016 року. Найкращі з них буде надруковано в літературних газетах, журналах, на сайтах, видано в антологіях.

Твори надсилати на адресу: Всеукраїнський дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів», вул. Банкова, 2, м. Київ, Київська організація Національної спілки письменників України, 01601; або на електронну скриньку talant_novogradvolynsky@ukr.net.

Склад журі: Михайло Сидоржевський, Григорій Гусейнов, В’ячеслав Медвідь, Галина Пагутяк, Михайло Дочинець, Микола Хомич, Станіслав Бондаренко, Леся Мудрак, Михайло Пасічник, Василь Габор.

Церемонія вручення нагород відбудеться у музеї Лесі Українки в м. Новограді-Волинському Житомирської області 1 серпня 2016 року.

Джерело: БараБука

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики