Польське видавництво зупинило продаж карти з “російським” Кримом

Польське видавництво “Галілеос”, яке видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим вказано як територію Росії, прийняло рішення зупинити продаж карти та відповідним чином її відкоригувати.

Про це йдеться в повідомленні посольства України в Польщі на сторінці у Facebook.

“Завдяки оперативному втручанню Посольства польське видавництво “Studio PLAN” (власник сайту Galileos.pl – Ред.) вибачилося за допущену помилку із неправильним зображенням Автономної Республіки Крим, прийняло рішення зупинити продаж карти та відповідним чином її відкоригувати”, – говорять у заяві дипломатичного відомства.

Як зазначили у посольстві, у понеділок вони отримали листа від директора видавництва з поясненнями та вибаченнями.

“Ми не мали мети неправильно зображувати територіальну приналежність Криму. Це була помилка, в якій я, як керівник видавництва, зізнаюся і хочу її виправити. Ми вже зупинили продаж неправильної карти із приєднаним до Росії Кримом. Зняли також цю карту у електронній версії”, – наголошує директор видавництва.

“Дякуємо за доречне зауваження і перепрошуємо за цю ситуацію. У вівторок, найпізніше в середу, на нашій сторінці в мережі Інтернет розмістимо наше спростування”, – йдеться у листі.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що польське видавництво “Галілеос” видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим вказано як територію Росії, а в електронній зазначено, що півострів є спірною територією.

Посольство України у Польщі звернуло увагу видавництва на те, що весь цивілізований світ визнає Крим територією України і наголосило на необхідності виправити помилку.

Джерело: Європейська правда

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики