«ГОГОЛЬFEST» переїжджає на арт-завод ПЛАТФОРМА

Фото: Макс Требухов

Віднині міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST» у постійному режимі буде відбуватися на арт-заводі ПЛАТФОРМА, повідомляє “Українська правда” з посиланням на засновника фестивалю Владислава Троїцького.

Режисер сподівається, що фестиваль нарешті знайшов свій дім на арт-заводі. Під час співпраці з арт-кластером «ГОГОЛЬFEST» презентуватиме не лише сучасне мистецтво, але й образ сучасної України, яка нарешті полюбить себе. На оновленому фестивалі глядачі зможуть ознайомитися з сучасною хореографією, візуальним мистецтвом, театром та музикою. Найближчим часом презентують проекти, створені «ГОГОЛЬFEST» у співпраці з закордонними партнерами з 20 країн світу, серед яких Литва, Німеччина, Ізраїль, Чехія, Франція та Швейцарія.

Події відбуватимуться протягом літа, але основну масштабну фестивальну програму «ГОГОЛЬFEST» традиційно заплановано на вересень.

Нагадаємо, перший фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST» відбувся 2007 року в «Мистецькому Арсеналі». Далі фестиваль тричі змінював локацію: відбувався у Національній кіностудії ім. О. Довженка, на території закинутого заводу металоконструкцій на Видубичах, а також на території ВДНГ.

За весь час існування фестивалю у ньому взяло участь понад 1000 митців з України та 40 країн світу.

Джерело: Хмарочос

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики