Коментування: гігієна й розкіш

Дорогі друзі й недруги “ЛітАкценту”! Оскільки наш сайт постійно прагне ставати цікавішим і зручнішим для вас і нас, ми час від часу запроваджуємо певні зміни: рубрики, теми, підходи тощо. Або ж удосконалюємося технічно. Власне, одне з таких удосконалень ми мали змогу випробовувати – і, схоже, успішно – нещодавно. Ідеться про зміну способу коментування статей сайту: тепер воно можливе тільки для тих, хто зареєстрований у мережі Фейсбук. Ні, Цукерберг, на жаль, нас не фінансує.

Власне, питання коментарів давно напрошувалося до змін, а віднедавна, коли простір для висловлення думок заполонили буквально кілька коментаторів, які веселили редакцію, дискутуючи, скажімо, із самим собою під різними іменами, – це стало питанням гігієни.

Отже: відтепер і надалі – відкрито й чесно. Розумію, що навіть за такого формату людей, яким цікавіші інтриги, аніж література, не спинити, що завжди є можливість фейкових акаунтів тощо, але. Але ми маємо змогу бану. І користуватимемося нею.

Тому – запрошую ділитися враженнями з авторами статей та іншими читачами, сперечатися й аргументовувати, запитувати й підказувати. Адже розмова – це одна з найбільших розкошів людини вдумливої. І ми маємо майданчик, відтепер, сподіваюся, – максимально комфортний для бесід.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики