У Харкові відкрили «ПогранКульт:ГаліціяКульт»


4 жовтня у Харкові відкрили культурний форум «ПогранКульт:ГаліціяКульт», над яким працювали 300 митців Галичини та Слобожанщини. У програмі, розрахованій на два тижні, понад 80 культурних подій, головна мета яких познайомити Слобожанщину з Галичиною та, за допомогою мистецтва, налагодити між ними діалог. Усі заходи безкоштовні для відвідувачів.

Кінопокази та концерти, театральні вистави та літературні читання, художні виставки, лекції та дискусії відбуватимуться на найрізноманітніших локаціях – від Харківського художнього музею до заводу «Турбоатом».

Масштабний культурний форум, організований благодійним фондом DOFA.fund, працюватиме у 6 напрямках: кіно, література, музика, театр, візуальне мистецтво та лекційно-дискусійна програма. У рамках «ГаліціяКульт» покажуть близько 20 документальних і художніх фільмів – учасників міжнародних кінофестивалів в Україні, США, Франції та Канаді. Літературна програма буде містити творчі зустрічі з письменниками, серед яких Тарас Прохасько, Юрій Андрухович та Володимир Єшкілєв. Гості форуму зможуть відвідати близько 15 музичних концертів і театральних вистав. 9 виставок представить напрямок візуального мистецтва. Основна експозиція «ГаліціяКульт» у Харківському художньому музеї та «ЄрміловЦентрі» налічуватиме понад 200 творів живопису, скульптури, інсталяції та графіки зі Львова, Івано-Франківська, Києва та Харкова. В рамках лекційно-дискусійної частини форуму відбудуться обговорення із провідними істориками, соціологами та культурологами.

ПогранКульт: ГаліціяКульт» – третій із серії культурних форумів, що організовує DOFA.fund. Два попередні форуми «Донкульт» у Києві (2014) і Львові (2015) були присвячені культурі та мистецтву Донбасу. Їх відвідало близько 25 тисяч людей.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики