Показ фільму «Волинь» не скасовано, а перенесено, – МЗС

МЗС не забороняло показ фільму «Волинь» у Києві. Його, за взаємною згодою сторін, перенесено на більш пізній період. Про це повідомив Укрінформ із посиланням на заяву речниці МЗС Мар’яни Беци.

Вона уточнила, що МЗС України не забороняло фільм, а рекомендувало Польському інституту в Києві перенести показ на пізніший період, в Інституті з цим погодилися і скасували анонсований раніше захід.

Нагадаємо, директорка Польського інституту Ева Фігель повідомила польській агенції РАР, що показ було скасовано за «наполегливо порадою МЗС України».

Посольство Польщі отримало від українського МЗС лист, у якому було рекомендовано відмовитися від показу фільму. «У зв’язку із наміром польської сторони організувати спеціальний показ художнього фільму «Волинь» МЗС України наполегливо радить відмовитися від цього показу з огляду на громадський порядок», – процитувала польська агенція лист Міністерства закордонних справ України, який передала пані Фігель.

Закритий показ у Києві мав відбутись 18 жовтня за участю режисера Войцеха Смаржовского.

Фільм «Волинь» режисера Войцеха Смажвського розповідає про трагічні події 1940-х років. Картина, яка вийшла у польський прокат 7 жовтня, викликала неоднозначну реакцію і в Польщі, і в Україні.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики