Львів відсвяткує річницю титулу “Місто літератури ЮНЕСКО”

Фото wz.lviv.ua

11 грудня Львів святкуватиме першу річницю здобуття титулу “Місто літератури ЮНЕСКО”. Це перше місто в Україні, що увійшло до Мережі креативних міст світу та долучилося до кластеру «Література», який сьогодні налічує 22 міста з усього світу.

З цієї нагоди у Львові відбудеться літературний фестиваль «Місто, що надихає».

9-10 грудня у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича на гостей чекатимуть літературні зустрічі, театральні дійства, дитяча програма, дискусійні та освітні майданчики. На відкритті фестивалю буде презентовано нову літературну премію міста, а також відбудеться нагородження найкращих працівників культурної сфери Львова 2016 року.

Гостями літературного майданчику «Міста, що надихає» будуть Юрій Винничук, Василь Габор, Мар’яна Савка, Юрко Прохасько, Остап Сливинський, Галина Вдовиченко, Гася Шиян, які презентуватимуть художньо-історично-туристичний путівник про Львів як літературне місто

Фестиваль завершиться концертною програмою «Франко без порохів» у рамках відзначення ювілейного року Івана Франка. У програмі виступатимуть «Пашко BAND», «Абу-Касимові капці», «ГИЧ Оркестр».

У рамах концерту відбудеться презентація проекту «Під маркою Івана Яковича» від «ГИЧ Оркестр» спільно із Офісом «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО».

Докладно про програму фестивалю можна прочитати тут.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики