“ЛітАкцент року – 2016″: стартуймо до фінішу

Друзі, поки ми очікуємо на результати “Книги року ВВС”, не забуваймо, що також наближається фінал “ЛітАкценту року – 2016″. Для остаточних максимально об”єктивних підсумків потребуємо активної допомоги залу.

Отже, насамперед просимо всіх читачів сайту долучатися до формування довгого списку. Не зі злого умислу, а тільки через людську недосконалість, ми могли випустити з уваги, не помітити тощо цікавих нових видань (не перевидань) 2016 року. Тому проситиму всіляко доповнювати й виправляти базову версію довгого списку (ось тут) шляхом коментування.

Також закликаю авторів сайту (!) долучатися до голосування (листом на пошту redaktor@litakcent.com). Нагадую, що голосувати варто за прочитані книги, виставляючи бали від 1 до 10. За сумою балів 30 грудня буде оприлюднено остаточні короткі списки книг – претендентів на “ЛітАкцент року 2016″ у кожній із номінацій. Також щопонеділка (від 12 грудня починаючи) на сайті інформуватимемо про проміжні результати.

Нагородження переможців “ЛітАкценту року – 2016″ відбудеться у січні (дату повідомимо трішки згодом). Нагадую, що від 30 грудня до дня нагородження журі премії читатиме книги з короткого списку й писатиме короткі відгуки на них. Остаточних переможців у кожній із номінацій буде обрано в день вручення шляхом обговорення учасників журі.

Обираймо разом найбільш вартісні й цікаві книги року ;)

Положення про премію “ЛітАкцент року – 2016″ – тут.

Більше про премію – тут.

Коментарі

новини
анонси
книга дня
© Літакцент, 2007-2017. Передрук матеріалів тільки з дозволу редакції.
тел.: , , е-маіl: redaktor(вухо)litakcent.com
Двигунець – Wordpress
Дизайн – Юрій М. Барабаш