Українська ілюстраторка потрапила до топ-75 Bologna Children’s Book Fair

14245
Ілюстраторка з Києва, співзасновниця Клубу ілюстраторів Pictoric Анна Сарвіра візьме участь у провідному міжнародному ярмарку Bologna Children’s Book Fair 2017, який відбудеться 3-6 квітня.

Вона увійшла до переліку із 75-ти найкращих ілюстраторів світу з роботами, які створювала для збірки віршів білоруського автора Сергія Прилуцького «Геть дорослих», що невдовзі вийде у видавництві «Люта справа». Ці ілюстрації Анна і представить на виставці в італійській Болоньї. Потім експозицію будуть демонструватися в Китаї та США.

«Потрапити на виставку Bologna Children’s Book Fair досить складно, – розповідає Cultprostir Анна Сарвіра. – Я намагалася це зробити з 2008 року, коли вперше надіслала туди свої роботи». Анна вважає, що стати частиною такої події світового масштабу – це «чудовий стимул працювати далі».

Щороку на Bologna Children’s Book Fair збираються тисячі авторів, ілюстраторів, графічних дизайнерів, видавців та перекладачів з різних країн і континентів, які презентують сучасні тенденції в дитячій літературі.

Джерело: Cultprostir

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики