Салман Рушді випустить книгу про життя за Обами і Трампа

Фото Stephen Lovekin/Getty Images

Британський письменник кашмірського походження, лауреат Букерівської премії, член Королівського літературного товариства Салман Рушді анонсував випуск книги про життя в США за правління Барака Обами і Дональда Трампа.

Як повідомляє The Guardian, роман під назвою “Золотий дім” описує життя молодого режисера на тлі політичних потрясінь у новітній історії США. Презентацію нової книги заплановано на вересень 2017 року.

Згідно з повідомленням видавця Джонатана Кейпа, тринадцятий роман Салмана Рушді розповість про колишні та поточні політичні й соціальні події, починаючи з інавгурації Барака Обами в 2009 році.

Зокрема, книга охопить феномен ультраконсервативного “чайного руху” в США, скандали #GamerGate, дебати про політику ідентичності, а також – життя «впливового і самозакоханого лиходія з фарбованим волоссям». Новий роман Рушді обіцяє бути гострим і пророчим.

Зазначимо, що твори Салмана Рушді не завжди сприймають однозначно. У 1988 році його роман “Сатанинські вірші” викликав небувале обурення мусульман, оскільки один із персонажів був списаний з пророка Мухаммеда. Іранський аятолла Хомейні публічно прокляв Рушді і засудив його до смертної кари. Довгий час письменник переховувався, і зараз захищений британським урядом, однак вирок діє дотепер.

Джерело: nv.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики