Достатньо бути українцем, щоб в Росії тебе зарахували до терористів – Жадан

Так сказав на прес-конференції у Харкові український письменник, музикант, громадський діяч Сергій Жадан, відповідаючи на запитання про причини внесення його прізвища в Росії до списку терористів

Про це пише «Укрінформ».

«Я не знаю. Здається, достатньо бути громадянином України і цього не соромитися, щоб ти в Росії був зарахований до терористів», – відзначив Жадан.

За його словами, під час затримання у Білорусі за списком осіб, зарахованих у Росії до терористів, з ним поводилися «дуже коректно».

«Але мені не дали жодних пояснень з приводу поставленого в паспорті штампа про заборону на в’їзд, а також наступного штампа – про скасування заборони», – зазначив письменник.

За його словами, працівники відділу по роботі з мігрантами розповіли, що він не перший: «Вони сказали, що нещодавно депортували одного з музикантів групи “Океан Ельзи”. Запитали, чи знаю я таку групу? Довелося показати їм в телефоні SMS від Вакарчука, але вони його не знали. Білоруси живуть неначе в космосі… У травні планую відвідати Білорусь зі своїм музичним ансамблем. Треба перевірити, чи немає ще когось із нас у цих списках».

Джерело: Детектор медіа

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики