Кокотюха запустив власну інтернет-книгарню


4 лютого почав працювати персональний сайт сценариста і письменника Андрія Кокотюхи. Його створено передусім як інтернет-книгарню.

Протягом першого тижня було замовлено й відправлено за адресами понад 50 книжок. Лідерами продажів є роман «Коханка з площі Ринок» та детектив для дітей «Гімназист і Чорна рука».

– Ідея виникла після того, як у вересні 2016 року читачі відгукнулися на заклик у Facebook робити попередні замовлення «Коханки…», – пояснює автор. – Протягом лише двох тижнів отримав 35 замовлень, причому купували по кілька примірників. З усіма читачами спілкувався особисто. Це вкотре оголило й підкреслило проблему доступності книжок в Україні. Люди хочуть купувати і читати, причому не лише книги мого авторства. Проте доступ до книжок обмежений і книголюбів не задовольняє навіть Київ! Половина замовників – кияни, на другому місці – Львів, де з книгарнями, здавалося, все в порядку.

За словами А. Кокотюхи, замовляли не лише його книги, а книги Василя Шкляра, Володимира Лиса, братів Капранових. Тому з часом крім книжок, написаних ним, має намір розповсюджувати книги колег. Перевагу віддаватимуть гостросюжетній «чоловічій» прозі, але Кокотюха готовий працювати з мелодрамами і фантастикою.

– Завжди хотів займатися книжкою торгівлею, – признається Кокотюха. – Тим більше в Україні скільки не відкрий книгарень, треба більше й більше. І якщо такий спосіб отримати потрібну книжку читачів влаштовує, працюватиму з цим.

Опікується сайтом-книгарнею Ірина Кокотюха.

Джерело: Буквоїд

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики