Менторська програма для українських видавців від британців

Британська видавнича індустрія є одним із головних сегментів креативної економіки країни. У 2014 році прибуток від неї становив 10.18 млрд фунтів стерлінгів, що є більш ніж дев’ятою частиною всієї креативної економіки Об’єднаного Королівства. В країні офіційно зареєстровані понад дві тисячі видавництв, які на рік видають понад 183 тисяч книжкових найменувань. Крім того, видавнича індустрія Британії є світовим лідером у застосуванні інноваційних технологій, в тому числі дружніх до навколишнього середовища, бізнес-моделей, зокрема експортних, а також у роботі в цифровій дистрибуції.

У рамках своєї щорічної літературної програми Британська Рада в Україні оголошує конкурс для представників українських видавництв на участь у менторській програмі “3×3”. Це можливість для трьох українських фахівців та їхніх команд упродовж 6-ти місяців залучити до розробки нових проектів спеціалістів із провідних британських видавництв – Penguin RH Children, Granta i Profile.

Якщо ваше видавництво планує започаткувати нову літературну серію чи вихід роману дебютанта; якщо перед вами стоїть завдання збільшити кількість продажів прав за кордон або повністю ребрендувати видавництво, під час менторської програми “3х3” ви зможете дізнатися, яким чином були налаштовані подібні робочі процеси в успішних британських видавництвах, запозичити досвід в іноземних колег та разом пропрацювати стратегію.

Менторська програма передбачає двосторонні ознайомлювальні візити учасників проекту “3х3” в Україну та Великобританію та щомісячне дистанційне спілкування.

Проект триватиме від липня 2017 до лютого 2018.

Для участі у менторській програмі “3×3” необхідно заповнити аплікаційну форму англійською мовою до 11 червня 2017 року. Результати будуть оголошені 26 червня 2017 на веб-сайті та соціальних сторінках Британської Ради та партнерських платформах.

Більше інформації – тут.

Джерело: British Council

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики