Благодійні майстер-класи від Ростислава Семківа й Віри Прохири

 

Лектори, які змінять Ваше уявлення про художню літературу та військову журналістику. 5 жовтня на всіх охочих чекає два майстер-класи від справжніх фахівців у своїй справі.

Ростислав Семків – доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія», директор видавництва «Смолоскип», член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Ростислав Семків вже не перший рік викладає Курс письменницької майстерності і точно знає, що потрібно молодому письменнику. Готуйте питання – ми знайдемо відповіді!

Віра Прохира – волонтер «Повернись живим» та редактор новинної стрічки фонду. Розкаже про те, як писати про війну правильно, толерантно та цікаво, про тенденції військової інформаційної політики на початку війни і тепер, а також обговорить типові помилки висвітлення військових питань журналістами. А ще готуємо для Вас практичне завдання.

Усі зібрані кошти буде передано у благодійний фонд «Повернись живим», який вже понад три роки займається закупівлею тепловізійної оптики для бійців АТО. Минулого разу було зібрано більш ніж півтори тисячі гривень.

Під час майстер-класів та у перерві працюватиме книжковий ярмарок – придбати книги можна буде за символічну й доступну ціну! Приносьте свою улюблену книгу, щоб її міг купити хтось інший.

Коли? 5 жовтня (четвер), 17.00 – Ростислав Семків, 18.30- Віра Прохира
Де? Будинок письменників: вул. Банкова, 2
Мінімальний благодійний внесок – від 30 грн.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики