Конкурс на найкращий англомовний історичний роман

Британське літературне товариство «Historical Novel Society» оголосило конкурс на найкращий історичний роман, написаний англійською. Кінцевий термін зголошення – 31 грудня 2017 року, призовий фонд – 2,000 фунтів.

Інформація про це з’явилася на сайті спільноти HNS.

За умовами конкурсу, фахове журі бере до розгляду завершені романи, що досі не були надруковані. У першому етапі відбору будуть оцінювати лише перші 5000 слів роману, тому рукописи можуть бути незавершеними під час подання. Автори, відібрані до «короткого списку», мають надати готовий рукопис. До розгляду приймають тексти, написані в будь-якому жанрі історичної прози. Обсяг завершеного твору повинен бути не менше 60 000 слів і не перевищувати 150 000.

Організатори зазначають, що взяти участь у конкурсі може будь-хто, незважаючи на вік, національність та наявність чи відсутність попередніх публікацій. Єдина умова – автор має бути живим, посмертні рукописи до розгляду не прийматимуть. Оцінювання відбуватиметься анонімно.

Дата завершення подання заявок – останній день 2017 року.

«Довгий список» із п’ятнадцяти обраних кандидатів оприлюднять 1 квітня 2018-го, а поміж тих, що повірять своєму щастю в День сміху, до 1 липня визначать п’ятьох кращих. Ім’я переможця стане відомо 1 вересня 2018 року.

Британське товариство «Historical Novel Society» засноване 1997 року. Нині спільноту очолює Річард Лі. Метою створення HNS було пожвавлення інтересу до історичної прози поміж читачів, авторів, видавців і критиків. Від початку свого існування вони видають журнали Solander та Historical Novels Review, де публікують рецензії на історичну романістику.

Джерело: Нistoricalnovelsociety

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики