Рей Бредбері. Щось лихе насуває

 

Рей Бредбері. Щось лихе насуває / Пер. з англ. О.Король. – Івано-Франківськ : Вавилонська бібліотека, 2017

Наприкінці 2017 року у видавництві «Вавилонська бібліотека» у співпраці з видавництвом «Навчальна книга Богдан» вийшло перше українське видання роману «Щось лихе насуває», американського письменника Рея Бредбері.

Для цієї історії Рей Бредбері повертається у Ґрінтаун, місто з «Кeльбабавого вина», щоб розказати про незвичні пригоди двох чотирнадцятилітніх приятелів та батька одного з них, і їхню сутичку з темним мандрівним Карнавалом, яким керує Ілюстрований чоловік. Це психологічно-філософський твір з гострим сюжетом, несподіваними поворотами та вишуканою поетичною мовою, що є сплавом містики, фантастики та реалізму.

«Щось лихе насуває» – четвертий роман письменника після знаменитих «Марсіанських хронік», «451 за Фаренгейтом» та «Кульбабового вина». Вперше він був опублікований у 1962 році у американському видавництві Simon&Schuster під назвою Something Wicked This Way Comes, що є цитатою з п’єси «Макбет» Вільяма Шекспіра.

Українською мовою роман переклав Олег Король, редактор – Євген Гулевич, коректор – Алла Журава. Концепцію ілюстрацій та форзаців намалювала художниця Ольга Марусин, що раніше створювала візуальні образи для книжок «Бойня номер п’ять», «Пастка-22» та «Уот». Верстка та макет – Михайло Царик.

Книжка вийшла у співпраці з видавництвом Навчальна книга Богдан і для Вавилонської бібліотеки стала останнім виданням, створеним у форматі ко-продукції.

Посилання на книжку на сайті видавництва.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики